Transport to jedna ze starszych gałęzi naszej firmy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Dysponujemy pojazdami z zabudowami Kassbohrer, Lohr, Rolfo i Aksylou.

Naszym priorytetem jest rzetelna i długoterminowa współpraca zarówno z firmami krajowymi, jak i zagranicznymi kontrahentami. Dostosowujemy się do rynku. Jedziemy wszędzie, gdzie jest taka potrzeba, a przede wszystkim: Niemcy, Kraje Beneluxu, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia oraz Chorwacja. Nie boimy się wyzwań ani wymagających klientów!

Specjalizujemy się w przewozie samochodów osobowych oraz dostawczych. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach. Działamy błyskawicznie, nie bojąc się nowych możliwości. Zaufanie jakim obdarzają nas Klienci jest naszą motywacją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami.

Stawiamy na innowację, wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne zapewniające bezpośredni i szybki przepływ informacji pozwalający klientowi na monitorowanie realizowanej usługi. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym we wschodniej części naszego kraju. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach.

transport_foto.jpg