Najlepsza jakość i wyjątkowo krótki czas oczekiwania na dostawę to nasze priorytety. Dostarczamy paliwo do każdego, kto wyrazi chęć współpracy z nami.

Oferujemy OLEJ NAPĘDOWY B-0, OLEJ OPAŁOWY – EKOTERM, BENZYNA PB95, PB98. Nasza współpraca z liderami rynku paliwowego (PKN ORLEN) gwarantuje Państwu zakup paliwa o najwyższych parametrach jakościowych (bez dodatku BIO komponentów, o niskiej zawartości siarki), spełniających europejskie normy.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, jest dla nas bardzo cenne! Z każdej podjętej realizacji, wywiązujemy się najlepiej jak tylko potrafimy. Punktualne dostawy, korzystne warunki finansowe, profesjonalna obsługa, wykwalifikowany zespół oraz jego zaangażowanie – to gwarancja należytej i profesjonalnej obsługi, którą możemy się pochwalić i chwalimy się! Czas to pieniądz! Wiemy o tym i dlatego oferujemy ekspresowe dostawy. Klient może liczyć na dowóz paliwa w ciągu 24 godzin od dokonania zlecenia.

Zamówienia realizowane są za pomocą specjalistycznych autocystern do przewozu paliw płynnych. Przy zastosowaniu nowoczesnych, legalizowanych, elektronicznych liczników i drukarek, zapewniamy dostawy z zachowaniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje potwierdzamy świadectwami jakości, a także drukiem WZ. Nasza nowoczesna flota transportowa jest stale pod nadzorem monitoringu GPS.

Kompleksowość naszych usług powoduje, że nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w zbiorniki na paliwo płynne – FuelMaster firmy Kingspan. To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych zamawiających duże ilości paliwa. Więcej o zbiornikach na paliwo znajduje się TUTAJ.

Ze względu na stale zmieniającą się sytuację cenową w branży paliwowej, ceny proponowane naszym klientom formułowane są w oparciu o cennik PKN ORLEN. Zależne są także od poniższych czynników:

  • Kurs dolara amerykańskiego
  • Notowania ceny ropy naftowej na rynkach światowych
  • Ceny SPOT (bieżącej ceny hurtowej ustalonej przez koncern PKN ORLEN)
  • Ilości zakupionego paliwa
  • Formy płatności
paliwa_foto.jpg
Image